قوانین و مقررات استفاده از وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیران صنعت 

استفاده شما از این فروشگاه و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “مدیران صنعت” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه مدیران صنعت جهت خرید کامل و موفق،هیچ مسئوليتي را در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی از طرف مشتری را، برعهده نخواهد گرفت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “مدیران صنعت” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “مدیران صنعت” این اطمینان را به مشتریان محترم می دهد که به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر ، واگذار نخواهد کرد و لازم به ذکر است که  با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد می شود که حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع نماید.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايل هستید که از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد و با شماره هایی که در بخش تماس با ما در سایت قرار داده شده است با ما در ارتباط باشید .

كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود.

ارتباط با کاربران 

تنها پایگاه رسمی فروشگاه ما  :   www.modiran-sanat.ir

برای تماس با فروشگاه اینترنتی “مدیران صنعت” ، فقط آدرس  ايميل های ذکر شده در سایت  modiran_sanat@yahoo.com مجاز می باشند. در صورتی که تمایل به برقراری ارتباط و مکاتبه  با ما را داشتید تنها از این آدرس ایمیل امکان پذیر می باشد و هیچ راه ارتباطی دیگری مورد تایید نمی باشد و مدیران صنعت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

فروش و تحویل سفارش

زمان و مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی “مدیران صنعت” درج شده ومدیران صنعت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان  به شرط موجود بودن کالا تحویل دهد. هزینه های ارسال و بیمه کالا مطابق توضیحات در فاکتور فروش مطابق تعهد طرفین به عهده مشتری می باشد و قیمت درج شده بر روی محصولات در فروشگاه ، صرفا قیمت کالا بدون خدمات حمل و نقل می باشد ( مطابق مفادی که هنگام خرید به اطلاع شما رسانده می شود و در فاکتور فروش در اختیار شما قرار گرفته است ) . در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده ، هزینه های سربار به این علت به عهده مشتری می باشد پس خواهشمندیم که در زمان مقرر برای تحویل کالای خود اقدام نمایید تا مدیران صنعت خوش خدمتی خود را به شما ثابت کرده باشد .

شرایط برگشت کالا

مدیران صنعت برای حصول هر چه بیشتر رضایت مشتریان خود امکان بارگشت کالا را نیز برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است که شرایط به صورت زیر تعریف می شوند و در غیر این صورت کالا برگشت پذیر نمی باشد :

  1. کالا در هنگام دریافت شکسته و یا نقص ظاهری پیدا کرده باشد.( خواهشمندیم بلافاصله پس ار دریافت کالا به بررسی این موضوع بپردازید که به کارشناسان ما اطلاع دهید و مطابق مستنداتی که ارائه می دهید به پذیرش و تعویض کالا اقدام نماییم و کالا را از تحویل دهنده تحویل نگیرید ، در غیر این صورت مسئولیت این موضوع تماما با شما می باشد و مدیران صنعت مسئولیتی نخواهد پذیرفت )
  2. کالا در هنگام دریافت ناقص به شما تحویل داده شده باشد.( خواهشمندیم بلافاصله پس ار دریافت کالا به بررسی این موضوع بپردازید که به کارشناسان ما اطلاع دهید و مطابق مستنداتی که ارائه می دهید به پذیرش و تعویض کالا اقدام نماییم و کالا را از تحویل دهنده تحویل نگیرید ، در غیر این صورت مسئولیت این موضوع تماما با شما می باشد و مدیران صنعت مسئولیتی نخواهد پذیرفت )
  3. کالا با سفارش شما مغایرت داشته باشد.( خواهشمندیم بلافاصله پس ار دریافت کالا به بررسی این موضوع بپردازید که به کارشناسان ما اطلاع دهید و مطابق مستنداتی که ارائه می دهید به پذیرش و تعویض کالا اقدام نماییم و کالا را از تحویل دهنده تحویل نگیرید ، در غیر این صورت مسئولیت این موضوع تماما با شما می باشد و مدیران صنعت مسئولیتی نخواهد پذیرفت و لازم به ذکر است که عبارت “مطابقت داشتن ظاهری کالای تحویل گرفته شده با کالای سفارش داده شده ” به این معنی خواهد بود که از لحاظ ظاهری (با چشم انسان و یا ابزار ساده اندازه گیری) دارای شرایطی مناسب و مشابه همان عکس کالا که در درون سایت قرار داده شده، باشد )
  • عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما:  عدم تطابق در مدت ۲۴ ساعت پس از دريافت كالا باید از طریق ایمیل موجود در سایت به فروشگاه مدیران صنعت اطلاع داده شود تا بررسی های لازم  با توجه به شواهد درخواستی از خریدار در این زمینه انجام گیرد. بدیهی است بعد از تایم مذکور و عدم اطلاع رسانی، فروشگاه عدم انطباق را پذیرا نیست..

قیمت کالا

قیمت کالا صرفا قیمتی است که بر روی محصول گذاشته شده و در صورت تخفیف محصول، میزان تخفیف آن قید شده است و در فاکتور فروش نیز قابل مشاهده می باشد .

در صورتی که در مراحل ثبت سفارش خود درخواست بسته بندی را داشته باشید با بهترین کیفیت این محصولات بسته بندی شده و 5 درصد به قیمت کالای خریداری شده اضافه خواهد شد و مشتری ملزم به پرداخت آن می باشد .