صندلی اپن

چگونه یک صندلی بار مدرن انتخاب کنیم؟

همیشه یکی از دغدغه‌های ما خرید دکوراسیون آشپزخانه و بار است و اگر حواسمان را جمع نکنیم نمی‌توانیم صندلی مقاوم و کاربردی خریداری کنیم و پشیمانی به بار خواهد آمد.
در این مقاله قصد داریم مطالبی را ارائه دهیم تا شما را در خرید یک صندلی بار و اپن مناسب همراهی کرده و خرید ریسک کمتری داشته باشید.

ویژگی های یک صندلی بار

در هنگام خرید باید به نکاتی از جمله راحت و چند منظوره، طراحی از روی ارگونومی بدن ما، پایه‌های مقاوم، بدنه و ساختار محکم، طراحی مدرن توجه شود.
صندلی‌های اپن و بار و صندلی‌های کانتر معمولا دارای ارتفاع و اندازه‌ای بالاتر از صندلی‌های ناهار خوری هستند و برای میزهای کانتر و میزهای بار و همچنین میزهای بلند داخل آشپزخانه‌ها و کافه‌ها استفاده شود.

سوالاتی که در هنگام خرید ممکن است برای ما پیش بیاید

بهترین صندلی بار را از کجا بخریم؟
جنس نشیمن و پایه های صندلی اپن و چه چیزی باید باشد؟
اینها سوالاتی است که معمولا برای ما پیش می‌آید که برای پاسخشان باید به یک منبع معتبر مراجعه کنیم.
صندلی اپن و روی ارتفاع بین 60 الی 80 سانت ساخته می‌شود که در صندلی های اپن جک دار این کورس حرکتی می‌تواند توسط شما به وسیله‌ی یک جک تنظیم شود.

 

توجه داشته باشید خانم ها معمولا بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می‌کنند. و در هنگام آشپزی و کار در آشپزخانه نیاز به استراحت نیز دارند صندلی بار یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی هست که بیشتر وقت خود را در آشپزخانه هستند.

جمع بندی

باید حتما به این نکته مهم توجه کنید برای انتخاب صندلی اپن و صندلی بار با ارتفاع میز کانتر باید حتما اطلاعاتی از ارتفاع میز کانتر و باری که در منزل دارید در اختیار فروشنده قرار دهید تا بتواند خدمات بهتری را در اختیار شما قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.