میز مدیریت

میز مدیریت مهم ترین عنصر اتاق مدیریت

استانداد هایی برای میز مدیریت و مبلمان اداری تعریف شده است . بهتر است در زمان خرید این وسایل آن ها را مد نظر قرار دهید. خیلی از ما تجربه درد در شانه، دست و گردن را داشته ایم.
می توان با چند تغیر جزئی در وضعیت نشستن یا ایجاد تغییرات در ارتفاع میز این موارد را رفع کرد.
قبل از خرید با استانداردهای میز و صندلی اداری آشنا شوید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
اجزای اصلی برای یک شرکت یا اداره شامل میز مدیریت ، میز کنفرانس، میز کانتر، میز کار گروهی، میز کارمندی، میز پذیرش، میز پذیرایی، پارتیشن اداری، کتابخانه، فایل اداری، کانتر، دیوار کوب و … به بازار عرضه شده اند.
گروه تولید مدیران صنعت کلیه محصولات را به صورت کاملا حرفه ای درلیست خرید خود دارد.

ابعاد استاندارد میز مدیریت

ابعاد استاندارد در میز مدیریت از 180تا 280 سانتی متر است. برای فضاهای خیلی بزرگ و سفارشی امکان تولید میز با ابعاد بزرگتر می باشد. ولی نظر ما این است که از ابعاد 350 سانتی متر بیشتر نشود .

جنس میز مدیریت

جنس اکثر میزهای گران قیمت و شیک از چوب طبیعی می باشد که بیشتر از چوب درختان کاج و افرا هستند . این نوع میزها قیمت بسیار بالایی دارند. پس صد در صد این موارد برای شما انتخاب خوبی بر حسب بودجه و هزینه نخواهند بود.  اما میزهای که از جنس چوب ام دی اف، فلز و یا شیشه هستند ارزان تر می باشند .

نکات مهم در هنگم خرید میز مدیریت

  1. سطح میز مدیریت را نگاه کنید

در ابتدا لازم است سطح میز را ملاحظه کنید . اکثرا میزها دارای سطحی متفاوت نسبت به بدنه و پایه ها دارند . برای مثال سطح شیشه ای با بدنه چوبی یا فلزی. حتی ممکن است سطح و بدنه از یک جنس باشند ، اما آن چیزی که مهم است داشتن سطحی یکنواخت ، بدون شیب و صاف است . همچنین بررسی و دقت کنید میز خراش یا ساییدگی نداشته باشد و در زمان استفاده نیز دارای مقاومت بالایی در برابر خراشیدگی باشد .
  1. مونتاژ میز

در زمان خرید حتما به مونتاژ میز مدیریت دقت کنید ، به این معنا که قطعات مرتب و مناسب به هم متصل شده اند یا خیر . همچنین توجه نمایید که سطح رویی میز با پایه باید اتصال محکم داشته باشند تا توانایی تحمل زیادی نسبت به بار وارده را داشته باشد . همچنین باید از کیفیت بالای لولاها نیز اطمینان حاصل کنید .
  1. اندازه گیری محیط

واجب است که اول فضا و محیط اتاق خود را به درستی اندازه گیری نمایید ، زیرا این کار نشان خواهد داد که چه ابعاد میزی برای فضای کاری شما مناسب می باشد . البته باید دقت کنید که مسیر رفت و آمد در محیط را هم در نظر داشته باشید . همچنین مهم است که عرض درب ورودی و درهای اتاق نیز باید به اندازه ای باشد که میز به راحتی داخل شود و بتوان به راحتی آن را جا به جا کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.