صندلی اپن

صندلی اپن برای صبحانه مدرن

امروزه نحوه‌ی چیدمان آشپزخانه‌های مدرن از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا آشپزخانه از باقی قسمت‌های خانه قابل رویت است و باید چیدمان در آشپزخانه مناسب باشد
مدل آشپزخانه و صندلی اپن‌های مناسب می‌تواند روی زیبایی و جذابیت طراحی داخلی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.
علاوه بر این موارد اپن آشپزخانه، نورپردازی‌های زیبا با لامپ های هالوژن، می‌تواند طرحی مدرن و ایده‌آل را در منزل ما اجرا کند.

آشپزخانه های ایرانی و تغییر مدل آن ها در گذر زمان

در خانه‌های ایرانی، آشپزخانه‌ی اپن در منازل به امری طبیعی بدل شده است و خبری از آن مدل‌های قدیمی نیست.
نداشتن فضای کافی، کوچک بودن خانه، زندگی آپارتمانی، می‌تواند دلیل محکمی برای این موضوع باشد.
در نتیجه شیک و جذاب بودن فضای آشپزخانه می‌تواند برای ساکنین این خانه‌ها بسیار اهمیت داشته باشد.

 

کانترها و صندلی‌های اپن و ارتفاع استاندارد

گروه تولیدی مدیران صنعت به شما پیشهاد می‌کند برای چیدمان فضای آشپزخانه‌ی منزل خود کانتر استفاده کنید که ارتفاع مناسب و طراحی ویژه داشته باشند.
این کانترها به فضای آشزخانه شما هویت می‌بخشد و می‌توانید با طراحی خیره کننده‌ای که برای کانتر و همچنین صندلی‌های اپن استفاده می‌کنید آشپزخانه خود را تبدیل به نقطه کانونی کنید.
در حال حاضر متریال‌های مختلفی برای طراحی و ساخت کانترها استفاده می‌شود، که از متداول‌ترین آن‌ها می‌توان به چوب، سنگهای مرمر و طرح های رزین اشاره کرد.
در انتخاب صندلی برای کانتر باید نکات زیادی را مدنظر قرار داد. از جمله ارتفاع صندلی متناسب با ارتفاع کانتر، هارمونی رنگ، ارگونومی مناسب و …

 

جمع بندی

اپن آشپزخانه می‌تواند مکانی مناسب جهت سرو غذا و دورهم نشینی دوستانه باشدپس این مورد هم باید به آن توجه شود. باید این را بدانیم که توجه به مواردی هر چند کوچک می‌تواند فضای ما را تا حد بسیار زیادی تغییر داده و به مدل دلخواه برساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.