اخبار و مقالات

برای خرید میز مدیریت به چه مواردی باید توجه کرد؟

امتیاز دهی
/5

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مدیریت در راس هرم یک مجموعه می‌باشد که تمام تصمیم‌های مهم در نهایت با تائید مدیر جمع بندی می‌شود. از این رو در انتخاب میز مناسب باید دقت کرد تا میزی تهیه شود که در خور شخصیت یک مدیر باشد. با در نظر گرفتن اصول ارگونومیک، به شیک بودن آن هم باید توجه شود. بر خلاف میزهای کارمندی و کارشناسی که اکثر به شکلی ساده طراحی می‌شوند، میز مدیریت حجیم‌تر، باوقارتر و با رنگ بندی خاص و متناسب با طراحی اتاق مدیریت انتخاب می‌شود.

بهترین حالت برای میز مدیریت میزی است که ساختار ال مانند و یک فایل با ابعاد حدودی طول ۱۸۰، عرض ۸۰ و ارتفاع ۷۵ که

خود این فایل میز را تشکیل می‌دهد.

در حالت استاندارد یک میزمناسب دارای ابعادی به عرض واقعی ۸۰ سانتی متر و طول حداقلی ۱۸۰ و ارتفاعی بین ۷۶ تا ۸۰ سانتی متر است.

میز مدیریت با توجه به ابعادی که  دارد و طراحی آن‌ها از میز کارمندی و کارشناسی متمایز می‌گردد. میزهای کارمندی دارای طولی حداقل ۱۲۰ سانتی متر تا حداکثر  ۱۶۰ و به ندرت دارای طول ۱۸۰ سانتی متر می‌باشند.

اما این موضوع در میزهای مدیریت کاملا برعکس است و اکثرا از ۱۸۰ سانت شروع می‌شوند و عرض آن می‌تواند حداقل ۷۰ عمدتا ۸۰ سانتی متر می‌باشند، اما در اتاقی که مدیر عامل فضای کافی داشته باشد معمولا با طول ۲۲۰ و عرض ۹۰ سانت بهترین گزینه است.

ارتفاع میز مدیریت

ارتفاع آن‌ها معمولا باید ۷۵ سانتی متر باشد که این به دلیل رعایت ارگونومی و اصول طراحی می‌باشند. البته در حال حاضر صندلی‌های قابل تنظیم با مکانیزم تنظیم ارتفاع وجود دارند که اجازه می‌دهد تا ارتفاع میز مدیریت حتی تا ۸۰ سانت هم بالا رود ولی خب بالاتر از آن به ستون فقرات فرد استفاده کننده لطمه می‌زند و توصیه نمی‌شود.

انواع میزهای مدیریت
  • میز مدیریت mdf
  • میز مدیریت پایه استیل
  • میز مدیریت وکیومی
  • میز مدیریت شیشه ای

امروزه میزها در جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند ، اما همه افراد به دنبال مرغوب‌ترین جنس‌ها هستند به همین دلیل میز وکیوم از جمله پرکاربردترین مدل‌ها در بین افراد است. چون که این نوع ضمن ارائه خدمات دیگر متریال‌ها، در برابر هر گونه رطوبت، حرارت ، ضربه و غیره مقاومت می‌کند.

جمع بندی

در طول این مقاله سعی کردیم باز هم مواردی را برای شما عزیزان عنوان کنیم تا در هنگام خرید بتوانید دقت بیشتری داشته باشید.

مجموعه مدیران صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه در تولید میزهای مدیریتی و تنوع بالای محصولات می‌تواند بخش زیادی از نیاز شما را در این زمینه برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
×
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم