اخبار و مقالات

ایده طراحی برای محیط اداری

امتیاز دهی
/5

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ایده طراحی برای محیط اداری

ایده طراحی برای محیط اداری

در طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت حرفه ای است. محیط اداری باید به‌گونه‌ ای طراحی شود که علاوه بر رسمی بودن محیط، با هر سلیقه ای ارتباط برقرار کند.

محیط های اداری باید جذاب و دلنشین باشند زیرا میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیرگذار باشد. همچنین برای کارمندان محیطی دلچسب ایجاد کند تا با افزایش رضایت شغلی و ایجاد فضایی دوستانه و آرام راندمان کار افزایش یابد.

افراد ساعات بسیاری از شبانه روز را در محل کار سپری می کنند. به نوعی محل کار، خانه دوم کارمندان محسوب میشود. بنابراین طراحی دکوراسیون اداری از مواردی است که اهمیت بسیاری برخوردار است.

لازم است به اطلاعتان برسانیم که فاکتور های بسیاری در طراحی دکوراسیون می بایست مورد توجه قرار بگیرند. که از جمله این موارد می توان به رنگ و نور پردازی، نوع میز و مبلمان، نحوه چیدمان و … اشاره کنیم.

رنگ و نورپردازی دکوراسیون اداری

از مهمترین عوامل تاثیر‌گذار در طراحی دکوراسیون اداری، رنگی است که در دیوار و مبلمان استفاده می‌شود.

بنابراین با توجه به اهمیت رنگ در در طراحی دکوراسیون اداری هرچه طراحان از رنگ های مناسب و شاد تری استفاده نمایند بدون تردید تاثیر مثبت تری در روحیه کارکنان خواهند داشت.

هنگام استفاده از رنگ برای دکوراسیون باید محدودیت های آن سازمان را در نظر گرفت. در دکوراسیون اداری باید از رنگی استفاده شود که اقبال عمومی با انها همراه باشد و موجب نارضایتی عمومی نشود.

لازم به ذکر است که نباید تنها به رنگ محیط کار اکتفا کرد و نحوه نورپردازی نیز از دیگر موارد پر اهمیت در  طراحی دکوراسیون اداری می باشد. اگر نور کافی در محیط وجود نداشته باشد خستگی و خواب آلودگی کارکنان را موجب می‌شود.

خرید دکوراسیون اداری

قبل از خرید و طراحی دکوراسیون اداری طرح و مفهوم کلی دیزاین محل کار تعیین می شود. در مرحله بعد متناسب با طرح کلی اقدام به خرید مبلمان و لوازم دفتر کار می کنیم. سبک مبلمان، رنگ مبلمان، طرح و جنس مبلمان از مهمترین عواملی است که در خرید مبلمان اداری باید لحاظ شود.
انواع صندلی های اداری از صندلی های مدیریتی شیک و مجلل گرفته تا صندلی کارمندی ساده و راحت میتوانند با ظرافت انتخاب شوند و سهم زیادی در زیبایی محل کار داشته باشند.

همچنین انواع میز اداری از میز های خاص مدیریتی گرفته تا میز کنفرانس و میز کارمندی و کانتر ها به دلیل در معرض دید بیشتر بودن بسیار اهمیت دارند. در بسیاری از ادارات میز پذیرش به عنوان اولین المان قابل رویت در دفتر بسیار حائز اهمیت است.
پس از خرید میز و صندلی اداری به سراغ دیگر ملزومات اداری و وسایل و لوازم جانبی بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
×
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم